Darmowy zwrot

  • Masz 33 dni (od dnia odbioru przesyłki), aby zapoznać się z jakością towaru.
  • Jeżeli towar Ci nie odpowiada, dokonaj jego zwrotu w systemie, nasz kurier odbierze go od Ciebie, a my w ciągu kolejnych 14 dni zwrócimy Ci wartość ceny towaru.
  • Koszt przesyłki zwrotnej ponosimy my.
  • Usługa dotyczy zakupów o wartości jednorazowo przekraczającej 399 zł


Przekonaj się o jakości naszych produktów bez wychodzenia z domu!

 

 KRAJE OBJĘTE DARMOWYM ZWROTEM

 

  POLSKA

 

 

 KRAJE NIE OBJĘTE DARMOWYM ZWROTEM

 

  AUSTRIA
  BELGIA   
  BUŁGARIA
  CHORWACJA
  CZECHY
  DANIA
  ESTONIA 
  FINLANDIA
  FRANCJA
  GRECJA
  HISZPANIA
  HOLANDIA
  IRLANDIA
  LITWA
  LUXEMBURG
  ŁOTWA
  NIEMCY
  PORTUGALIA
  RUMUNIA
  SŁOWACJA
  SŁOWENIA
  SZWECJA
  WĘGRY
  WIELKA BRYTANIA
  WŁOCHY

 

  

Regulamin akcji Darmowy Zwrot przez 33 dni.

  • Klient, który dokonał zakupu na kwotę powyżej 399 zł w ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 33 dni od dnia otrzymania paczki, na koszt Sprzedającego, przy użyciu Kuriera podstawionego przez Sprzedającego.

  • Aby dokonać zwrotu należy go przeprowadzić poprzez panel zwrotów sklepu internetowego. W kroku drugim procedury zwrotu oznacz pole DODAJ UWAGI DO ZWROTU i wpisz preferowaną datę odbioru paczki przez Kuriera, który zostanie podstawiony Klientowi przez i na koszt Sprzedającego oraz dopisz hasło "Darmowy Zwrot". Proponowana przez klienta data odbioru nie może być wcześniejsza niż 2 dni robocze od daty dokonania zwrotu w panelu sklepu internetowego. W polu „Wybierz sposób zwrotu towaru” należy zaznaczyć opcję: DOSTARCZĘ OSOBIŚCIE DO JEDNEGO Z PUNKTÓW OBSŁUGI ZWROTÓW. Po zakończeniu procesowania zwrotu w panelu sklepu należy wydrukować protokół zwrotu i załączyć go do zwracanej paczki. Będzie stanowił on podstawę do zwrotu pieniędzy.

  • Akcja obowiązuje w terminie 01.2016 do odwołania. Zwracany towar nie może być używany oraz nosić śladów użytkowania. Musi posiadać fabrycznie przypięte metki.

  • Akcja darmowy zwrot obowiązuje tylko dla przypadków, w których Sprzedający podstawia kuriera. Koszty przesyłek realizowanych w innej formie niż zaoferowane przez Sprzedającego nie będą zwracane.

pixel