FAQ

Co zrobić gdy samochodu nie ma w ofercie?
- prosimy o informację mailową zawierającą markę, model, typ (sedan, HB, Kombi), rok produkcji oraz ewentualnie oznaczenie generacji, oraz pozostawianie adresu mailowego do kontaktu. Postaramy się znaleźć odpowiedni samochód i wykonać do niego zestaw. Gdy zestaw będzie gotowy powiadomimy Państwa mailem na wskazany adres mailowy

 

Dlaczego moja płatność kartą jest odrzucona ?

- najczęstszym powodem odrzucania płatności jest niewystarczający limit (lub jego brak) dla przeprowadzania transakcji płatności internetowych. Prosimy i kontakt z Państwa bankiem lub dokonanie odpowiednich zmian (zwiększenie limitów) poprzez system transakcyjny w Państwa banku.

 

Co, jeżeli chcę inny układ toreb niż zaproponowany?

- prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na życzenie postaramy się dobrać inne torby do zestawu 

 

Jak długo trwa dostawa ?
- dostawa na terenie Polski trwa ok 24 godziny robocze. Zwyczajowo wszystkie paczki są dostarczane w kolejnym dniu roboczym.

 

Jak tworzone są zestawy ?
- proponowane przez nasz sklep zestawy wykorzystują powierzchnię pakową bagażnika w najbardziej optymalny sposób. Przy planowaniu uwzględniamy nieregularności bagażnika. Zasadą jest wypełnienie powierzchni po obrysie podłogi. Dopasowanie wysokości zastosowanych w danym zestawie toreb między innymi zależą od:
- siłownika domykającego klapę bagażnika
- grubości klapy bagażnika oraz ewentualnych elementów zamocowanych do klapy
- wysokości i mechanizmów zamocowania rolety bagażnika (w kombi)
Staramy się, aby każdy zestaw był zróżnicowany pod względem zastosowanych do jego budowy toreb. Standardowo, w każdym zestawie znajdują się asymetryczne torby podróżne *na kółkach, z teleskopową rączką) oraz torby sportowe lub/i lotnicze

 

Mam rzadko spotykany samochód. Potrzebuję indywidualnego zestawu. Co mam zrobić?
- w tym przypadku, po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym, zapraszamy do naszej siedziby, gdzie dokonamy indywidualnego pomiaru i doboru toreb.

 

Jak mogę zapłacić podczas odbioru osobistego ?
Odbierając towar osobiście można zapłacić gotówką lub kartą płatniczą

 

W jakich godzinach mogę odebrać towar?
- zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00

 

Czy mogę mieć torby z „własnym” logo?
Zamówienia na torby z „własnym logo” realizujemy od 120 szt pojedynczej torby. Takie zamówienia są wyceniane indywidualnie. Zleceniodawca jest zobowiązany do przedstawiania dokumentu stwierdzającego prawo do korzystania i rozporządzania logo.
Termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

 

pixel