poradnik

Kjust torby na miarę Twojego bagażnika

Dostarczamy rozwiązań, dzięki którym pakowanie się w podróż samochodem staje się łatwe i przyjemne. Realizujemy zamówienia naszych klientów z całej Unii Europejskiej. W naszej ofercie znajdują się zestawy dedykowanych toreb dla blisko 500 modeli samochodów.

 


 

Odcinek 5 - Pakowanie toreb KJUST do bagażnika

W piątej części przedstawiamy kilka porad, dzięki którym pakowane toreb KJUST do bagażnika przebiegnie sprawnie. Pomimo tego, że prawie każdy samochód ma inny układ toreb oraz jego zestawy składają się z różnych toreb, wszystkie tak samo łatwo się pakuje. Pakowanie jest w dużej mierze intuicyjne i zajmuje nie więcej niż kilka sekund. Warto spakować się do toreb dzień wcześniej, a w dzień wyjazdu tylko zapakować je do bagażnika

 


 

Odcinek 4 - Torby sportowe KJUST Premium

Czwarta część przedstawia cechy toreb sportowych. Torby sportowe skonstruowane zostały na bazie toreb piłkarskich. Ich charakterystyczną cechą jest dolna, utwardzona kieszeń, odseparowana od komory głównej. Torba doskonale sprawdza się podczas wyjazdów weekendowych, rodzinnych z noclegiem podczas trasy oraz do aktywności sportowych takich jak piłka nożna, fitness, rolki.

 


 

Odcinek 3 - Torby lotnicze KJUST Premium AERO

Trzecia część filmu dotyczy opisu podręcznych toreb kabinowych KJUST Premium AERO. Torby AERO są elementem dużej części oferowanych przez nas zestawów. Torby są bardzo lekkie a zarazem pojemne. W ofercie posiadamy różne rozmiary, pasujące do wymogów większości linii lotniczych. Torby Aero posiadają dodatkową, utwardzaną kieszeń na laptopa oraz regulowany pas na ramię. Torby są wykonane z miękkiego i zarazem trwałego materiału Poliester 1680D.

 


 

Odcinek 2 - Torby podróżne asymetryczne KJUST Premium

Druga część filmu przestawia szczegółowy opis toreb podróżnych, ich cech wyróżniających, tj. asymetryczne ścięcie, wykonanie uchwytów z samochodowego pasa bezpieczeństwa, niestandardowe rozmiary itp. Torby podróżne stanowią element zdecydowane większości ofertowanych przez nas zestawów. Są one wykonane z bardzo trwałego materiału Poliester 1680D, są bardzo lekkie i pojemne. Dzięki kauczukowym kółkom i teleskopowej rączce łatwo się prowadzą.

 


 

Torby samochodowe na miarę Twojego bagażnika

Nowość na rynku motoryzacyjnym torby KJUST dopasowane do bagażnika Twojego samochodu. Praktyczne, nowoczesne, trwałe, zapraszamy do zakupu !

 


 

Odcinek 1 - Torby podróżne KJUST dopasowane do bagażnika - informacje ogólne

Pierwsza część filmu instruktażowego poświęcona omówieniu podstawowych zalet toreb samochodowych KJUST. Ze względu na zaostrzone normy emisji spalin, producenci nowych modeli samochodów stosują ograniczenia w pojemnościach i mocy silników. Z drugiej strony, klienci wymagają coraz wygodniejszych i przestronniejszych samochodów. Przestrzeń pasażerska jest zatem coraz większa kosztem przestrzeni bagażowej. W praktyce to oznacza, że pojemności bagażników są coraz mniejsze, stąd też coraz trudniejsze staje się pakowanie za pomocą tradycyjnych walizek czy toreb. Firma KJUST wyszła naprzeciw wyzwaniu i stworzyła torby, które w optymalny i częstokroć maksymalny sposób wykorzystują do zapakowania całą przestrzeń bagażnika. Dodatkowo, ze względu na fakt, że każda torba ma swoje miejsce w bagażniku, pakowanie jest szybkie i intuicyjne.

Zobacz, jak praktyczne i eleganckie może stać się pakowanie bagażnika samochodu.

 


 

 

Torby samochodowe Kjust na miarę bagażnika 

Zobacz jak uniwersalne i łatwe w pakowaniu są torby samochodowe KJUST. Torby podróżne KJUST optymalnie wypełniają powierzchnię bagażnika. Dzięki asymetryczności, idealnie przylegają do oparć tylnych foteli od strony bagażnika.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Akceptuję
pixel