rekomendacja

Regulamin Akcji Rekomendacja

 1. Do każdej wysłanej paczki z zamówionymi produktami, dołączamy 5 kart zawierających kody rabatowe na kolejne zakupy w naszym sklepie, które mogą zostać wykorzystanie osobiście lub przez znajomych podczas kolejnych zakupów, w terminach wskazanych na kartach.
 2. Pomimo załączonych 5-ciu kart, widoczne na nich kody mogą być wykorzystane wielokrotnie, w terminie ich obowiązywania.
 3. Za każdy zakup zrealizowany z użyciem załączonych kodów rabatowych, w podziękowaniu za rekomendowanie naszych produktów, Klient rekomendujący otrzyma środki uznaniowe, które zostaną zapisane na koncie Klienta w naszym sklepie, z przeznaczeniem na przyszłe zakupy bądź usługi.
 4. Za wskazane po lewej stronie tabeli wartości zakupów, Klient rekomendujący otrzyma następujące wartości uznań:

  Wartość zakupu PLN brutto: Wartość uznania:
  poniżej 600 zł 0 zł
  od 600 zł do 900 zł 50 zł
  powyżej 900 zł do 1200 zł 70 zł
  powyżej 1200 zł 100 zł

 5. Po zgromadzeniu pierwszych środków, można wybrać produkt z naszej oferty od razu lub też gromadzić środki i dokonać zakupów w późniejszym terminie.
 6. Gromadzone środki sumują się, a ich ważność wynosi 24 miesiące od daty zasilenia konta. Kody rabatowe skonstruowane są tak, że po wykorzystaniu kodu rabatowego kwota uznania na koncie klienta rekomendującego nalicza się automatycznie.
 7. W przypadku zwrotu towarów, wartość uznania zostanie odjęta z konta.
 8. Akcja trwa od dnia 21.10.2016 r. do 31.12.2016 i może zostać przedłużona na kolejny okres.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Akceptuję
pixel