O nas

Torby dedykowane do samochodu


Chcesz poprawić bezpieczeństwo podróży, komfort pakowania bagażnika i zaoszczędzić czas? Zapoznaj się z naszymi produktami, a większość Twoich problemów związanych z przygotowaniami do wyjazdu zniknie bez śladu. Oferujemy torby do bagażnika marki KJUST dedykowane konkretnym modelom samochodów. Dzięki nim szybciej i wygodniej zapakujesz się na wyjazd. Tradycyjne torby podróżne i walizki to przeżytek. Nasze torby dedykowane do samochodu sprawią, że zmieścisz w bagażniku nawet do 30% więcej rzeczy, które potrzebujesz ze sobą zabrać. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas torby samochodowe zmienią Twoje życie w podróży.
o nas

O firmie torbysamochodowe .pl

  Jesteśmy właścicielem marki KJUST, wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem zestawów toreb samochodowych, które są idealnie dopasowane do bagażników samochodów osobowych. Na polskim rynku jesteśmy liderem w swojej branży, a mając pełne przekonanie do jakości oferowanych produktów wprowadzamy nasze torby samochodowe również na rynki krajów Europy Zachodniej.

Każdy nowy produkt rodzi się z potrzeby – tak też było z pierwszym zestawem toreb samochodowych, który zaprojektowaliśmy. Na bazie własnych doświadczeń i doświadczeń innych kierowców stworzyliśmy produkt, którego głównym celem było maksymalne skrócenie czasu zapakowania bagażnika. To z kolei miało przełożyć się bezpośrednio na komfort pakowania przed wyjazdem i stanowić rozwiązanie problemu, jakim jest konieczność wypakowania rzeczy znajdujących się w bagażniku, np. podczas wymuszonego postoju związanego z wymianą opony w samochodzie. Dokonaliśmy tego. Nasze torby samochodowe są kompleksowym rozwiązaniem opisanych wyżej problemów, które dotyczą w zasadzie wszystkich osób, które podróżują samochodami.

Produkowane przez nas torby dedykowane do samochodów wykonywane są przez wyspecjalizowane w tym zakresie polskie oraz zagraniczne firmy. Wierzymy, że użyteczność powinna iść w parze z wyglądem, dlatego nasi projektanci dbają, by nasze torby do samochodów wyróżniał nowoczesny design i najdrobniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby marka KJUST była kojarzona z najwyższą jakością oraz innowacyjnymi, praktycznymi rozwiązaniami.

Poza sprzedażą za pośrednictwem sklepu internetowego, współpracujemy z salonami samochodowymi wiodących marek oraz sklepami specjalizującymi się w sprzedaży akcesoriów samochodowych oraz bagażowych. Nasze produkty można również kupić w serwisach aukcyjnych Allegro, Amazon oraz Ebay.
piktorgram informacyjny

Podróżne torby samochodowe z gwarancją jakości

  gwarancja Nasze podróżne torby samochodowe produkowane są z najwyższej jakości materiału – poliestru 1680D ze specjalną powłoką poliuretanową. Jest to wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, odporne na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu oferowane przez nas podróżne torby samochodowe wytrzymują skrajne temperatury (od -50 do +80 C°) i nie przepuszczają wilgoci. Mamy pełną świadomość, że sprzedawane przez nas torby dedykowane do samochodów są doskonałej jakości, dlatego dajemy na linie Premium aż 3 lata gwarancji.
o nas

  pictogram

Dział sprzedaży i punkt odbioru zamówień:


KJUST

ul. Sosnowiecka 91, 31-345 Kraków
tel. +48 570 488 655

  pictogram

Dane firmy:

KJUST Sp. z o.o.
ul. Sosnowiecka 91, 31-345 Kraków
NIP: 9452192913
Konto nr (PLN): PL05 1240 4432 1111 0010 6680 1161

pixel